Mesto: Zemun

Potrebni omladinci

Opis posla:

  • Puni gotov proizvod u odgovarajuću primarnu i sekundarnu ambalažu, pakuje gotov proizvod u sekundarnu ambalažu.

Uslovi rada:

  • Radno vreme u 3 smene po 8h
  • Ritam rada: dva dana prva smena, dva dana druga smena, dva dana treća smena, dva dana - slobodna
  • Obezbeđena uniforma, oprema i sredstva za rad
  • Potrebna sanitarna knjižica
  • Angažovanje na duži vremenski period, ali moguće i na kraći period.
  • 13. plata (srazmerno efektivnim radnim satima provedenim na radu u prethodnoj godini)
  • davanje krvi u prostorijama kompanije
  • timska druženja
  • dotiranje Fitpass kartica
  • dodatna briga za decu zaposlenih (novogodišnji vaučeri za mlađu decu i vaučeri za školsku decu)
  • obezbeđen besplatni parking
  • Cena rada: 280 din/h + prevoz + topli obrok

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/3066-090,

060/6250-007

Email-om:

poslati CV na:

 poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Zemun

Pozicije posla

Junior operater pakovanja (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola