Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Host-operater je zadužen/a za rad na slot aparatima i elektronskom ruletu kao i za srdačno gostoprimstvo i prijatnu atmosferu u našim klubovima

Uslovi rada:

  • Početna zarada od 45.000 rsd
  • Mogućnost napredovanja na osnovu jednakih kriterijuma
  • Specijalne pogodnosti za članove našeg tima
  • Stabilno i zdravo radno okruženje
  • Jasno definisane dužnosti
  • Napredovanje na osnovu jednakih kriterijuma za sve zaposlene
  • Timska saradnja
  • Podrška u razvoju Vaše karijere
  • Iskoristite priliku da postanete deo našeg uspešnog tima!
  • Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

065 885 26 59

060/625-000-8

060/30-66-090

011 3443 381

Email-om:

poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Host operater/ka   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola