Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Prezentacija usluga firme i dogovor o saradnji
  • Usvajanje novih znanja i veština
  • Besplatne obuke za nove projekte

Uslovi posla:

  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Dobre pregovaračke sposobnosti i ambicioznost
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje
  • Fiksna zarada od 50.000 do 120.000 RSD, uz mogućnost bonusa
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja tehnika prodaje uz sigurnost zarade
  • Plaćen topli obrok
  • Radno vreme 8-16 h radnim danima
  • Dinamično okruženje i timska atmosfera
  • Prijava od prvog dana
  • Stručna obuka i podrška u prodajnom centru
  • Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 RSD

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd- Savski venac

Telefonom:

060/60-00-290

060/30-66-090

poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent prodaje u call centru   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola