Opis posla i uslovi:

  • Tražimo stručnjake s iskustvom od minimum 1 godine u industriji za rad na montaži i puštanju u rad pogona na industrijskim postrojenjima i gradilištima unutar EU te širom sviijeta na lokacijama klijenata, koji su otvoreni prema izazovima najmodernijih tehnologija..
  • Količina vremena provedena u puštanju u pogon u inozemstvu može ukupno iznositi 6 ili više mjeseci u godini, sve prema uzajamnom dogovoru.

Potrebno:

  • Kandidat mora biti upoznat sa programima AutoCAD i MS OFFICE, i sa općim znanjem elektro-strojarskih principa (electro-mechanical machine theoretical principles). Molimo da se jave samo kandidati koji žele usavršavati svoju struku te provesti dosta vremena na terenu u inozemstvu.
  • Poznavanje

Za obje pozicije potrebna je slijedeća stručna sprema:

  • Adekvatno obrazovanje (viša stručna sprema, sveučilišni prvostupnik, visoka stručna sprema, magistar struke)

Vozačka dozvola (potrebna za obje pozicije):

  • B kategorija

Nudimo:

  • Stručno usavršavanje za zaposlenike na najnovijim tehnologijama u struci.

Gradovi
Smederevo

Pozicije posla

Supervizor mehanike (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola