Uslovi:

  • CPC sertifikat (finansiramo pohađanje obaveznih periodičnih predavanja u skladu sa Zakonom)
  • ADR sertifikat (nije obavezan, finansiramo pohađanje obuke i ispita za prevoz opasnih materija u skladu sa Zakonom)
  • CE kategorija (tegljač / kamion sa poluprikolicom odnosno prikolicom)
  • Potvrda MUP-a da osoba nije krivično gonjena ili kažnjavana
  • Važeći pasoš
  • Važeća lična karta
  • Poželjno iskustvo (ukoliko kandidat nema iskustvo, vršimo obuku uz zaposlenje kod nas)

Vozni park:

  • Tehnički ispravna za vožnju i higijenski uredna vozila (Mercedes Benz Actros E6)
  • Schmitz poluprikolice
  • Garmin navigacioni sistem

Opis posla:

  • Vožnja isključivo prema AETR ("regula") i prema Zakonu o bezbednosti saobraćaja!
  • Praćenje potreba servisiranja i dokumentacije kamiona
  • Kontrola robe i pripadajuće carinske dokumentacije koja prati robu
  • Izveštavanje i komunikacija sa disponentima o prevozu
  • Pregled vozila i pripadajuće opreme neophodne za rad

Oblasti rada:

  • Zapadna Evropa u celosti sa akcentom na sledećim zemljama:
  • Francuska, Italija, Austrija, Nemačka (osnovno)
  • Belgija, Holandija, Španija, Slovenija, Mađarska, Hrvatska (prema potrebi)
  • Istočnu i Južnu Evropu ne radimo!

Cenovnik rada, isplata vožnje, slobodni dani:

  • Osnovno 0,13eur/km + dinarski deo + bonusi
  • Detaljan cenovnik rada možete preuzeti na sledećem linku: https://easyupload.io/9xhdnu
  • Očekivana godišnja kilometraža - 100.000 km
  • Brza, redovna i sigurna isplata
  • Godišnji odmor i slobodni dani prema Zakonu i potrebama vozača

Očekujemo Vaš poziv!

Gradovi
Ruma

Pozicije posla

Vozač u međunarodnom transportu   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola