Opis posla:

  • Održavanje kućnog reda i pravila ponašanja gostiju na bazenima shodno napisanom pravilniku;
  • Pružanje prve pomoći davljeniku ili povređenom;
  • Rad sa bazenskom opremom;
  • Rad sa opremom, tehnikom saune, parnog kupatila, ruskom banjom i drugo;
  • Rad sa hemikalijama koje se koriste za održavanje kvaliteta bazenske vode
  • Odgovoran je za ispravnost sprava I prostora sa kojima se rukuje u toku koriscenja;
  • Odgovoran je za bezbedno kupanje na bazenima
  • Snabdevanje pulta bazena sa čistim peškirima i bade – mantilima kao i odvoženje prljavih dp vešeraja;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera sporta i rekreacije.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednja stručna sprema (IV stepen) –bilo koji smer
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje jednog svetskog jezika
  • Posebni uslovi: položen stručni ispit za spasioca na bazenu;

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Spasilac na bazenu (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Poslovi obezbeđenja
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola