Opis posla:

  • Obavlja poslove servisiranja apartmana (soba)
  • Održava zajednicke prostorije i postavlja znak za klizav pod (hodnik, stepeniste, ulaz i drugo)
  • Duži kompletan inventar apartmana (sobe) na delu u kom radi
  • Zadužuje gosta prilikom dolaska i razdužuje ga pri odlasku sa inventarom u apartmanu (sobi)
  • Održava higijenu svih javnih površina na zavidnom nivou
  • Predaje izveštaje o sredjenim sobama na kraju smene pretpostavljenom;
  • Preko Službe za održavanje objekta, postrojenja i mreže visokog napona održava tehničku ispravnost apartmana (sobe)
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadzera domaćinstva i Supervizora

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine bilo kojeg smera
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Raška

Pozicije posla

Sobar (housekeeping attendant) (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola