Opis posla:

  • Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vršenje evidencije o prijemu)
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe
  • Vođenje magacinskih knjiga
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera nabavke i magacina

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednja stručna sprema (III-IV stepen)
  • Organizovanost, tačnost i odgovornost u radu
  • Poznavanje rada na računaru
  • Iskustvo u radu sa skladištenjem

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja,usvršavanja i napredovanja
  • Obezbeđen smeštaj
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Pomoćni magacioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola