Sektor: Sektor domaćinstva i recepcije

Odeljenje: Perionica veša

Opis posla

  • Organizuje poslovanje perionice veša;
  • Vrši nadzor nad poslovima i izvršiocima istih;
  • Prati utrosak materijalnih sredstava i vodi njihovu evidenciju;
  • Odgovoran za evidenciju ostvarenih radnih sati zaposlenih u svom sektoru;
  • Praćenje rezultata poslovanja i odgovara za njih;
  • Koordinacija sa ostalim hotelskim odeljenjima i menadžmentom hotela;

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine bilo kojeg smera
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Menadžer perionice veša (Laundry department manager) (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola