više izvršilaca

Opis posla:

  • Stara se o blagovremenom posluženju gosta
  • Vodi računa o ispravnosti namirnica koje služi, vrši servisiranje sale i stolova
  • Vrši naplatu pruženih usluga u skladu sa fiskalnom politikom
  • Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na ljubazan način, u skladu sa hotelskim standardima obavljanja posla
  • Dužan je da savlada postavke sale za banket kuhinje, jelovnike restorana, da bude u stanju da gostima ponudi kvalitetne kombinacije jela i pića kao i da ponudi alternativna rešenja
  • Odgovara za posluženje gosta po proceduri
  • Odgovara za svoj izgled, ponasanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama
  • Dužan je da u potpunosti poznaje sva pića, jelovnik, banket kuhinje, jelovnik restorana
  • Odgovoran/a je za implementaciju i sprovođenje HACCP standarda
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Supervizora i Menažera sektora

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja,usavršavanja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Konobar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola