Opis posla

  • Kontroliše i vrši nadzor u svom sektoru- održavanje objekata, postrojenja, mreže visokog i niskog napona , slabe struje, liftova;
  • Vrši kontrolu utroška mazuta, goriva, motornog ulja... i drugih oblika energenata;
  • Organizuje proces rada i odgovoran je za rad Sektora;
  • Učestvovanje u stručnom nadzoru kao vid tehničke podrške
  • Vrši raspoređivanje u okviru domarskog odeljenja;
  • Učestvovanje u ispitivanju i merenju izvedenih instalacija i izradi izveštaja
  • Vrši evidenciju o potrebnom i potrošnom materijalu u domenu Sektora;
  • Prima i sprovodi naloge za intervenciju;
  • Odgovoran je za ispravnost svih sistema za snabdevanje, infrastrukture po objektima i van njih, sprovodjenje svih zakonskih regulativa vezanih za sektor i izgled objekata kako van, tako i u unutrašnjem delu;
  • Odgovoran je za praćenje utroška energenata u skladu sa budzetom
  • Koordinacija poslova sa ostalim poslovima održavanja
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Direktora.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Viša ili visoka stručna sprema iz oblasti tehničkih nauka- elektrotehnike, mašinstva i sl.