Opis poslova:

  • vrši prevoz robe na osnovu dobijenih putnih naloga i vodi računa o tehničkoj ispravnosti vozila kojim upravlja;
    • svakodnevno vrši provere sledećih parametara na vozilu:
    • nivo ulja u motoru,
    • nivo tečnosti u sistemu za hlađenje motora,
    • ispravnost signalizacije (zajedno sa autoelektričarom),
    • ispravnost sistema za kipovanje,
    • ispravnost sistema za kočenje (zajedno sa automehaničarom),
    • ispravnost spoja vučnog i priključnog vozila,
    • ispravnost guma;
  • dužan je da striktno poštuje propise o bezbednosti saobraćaja, a naročito o dozvoljenoj brzini, preticanju, obilaženju, vremenu vožnje i odmora, postavljanju tahografskih traka, obaveznom pokrivanju rasutomg tereta ciradom;
  • da se u vozilu uvek nalaze sva potrebna saobraćajna dokumenta;
  • vrši ravnomernu raspodelu tereta u vozilu;
  • prilikom utovara i istovara (kipovanja) vodi računa o mestu postavljanja vozila i prohodnosti puta;
  • posle izvršenog istovara (kipovanja) proverava da li je cela količina iskipovana, da li je došlo do nekih oštećenja na vozilu i stavlja stranice u zatvoreni položaj;
  • bez odlaganja prijavljuje nedostatke i anomalije na vozilu;
  • kod utovara robe vrši proveru robe i prateće dokumentacije i potpisuje prijem robe;
  • kod istovara vrši proveru istovarene robe i obezbeđuje overu primaoca na otpremnici;

Neophodni uslovi:

  • vozačka dozvola - kategorija B/C/D/E i odgovarajuća zdravstvena sposobnost
  • potrebno radno iskustvo: minimum 3 godine

Očekujemo:

  • spremnost da navedene poslove obavlja i za povezana lica van Niša;
  • spremnost na rad u timu;
  • stručnost u radu i odgovornost;

Nudimo:

  • rad u pozitivnom, dinamičnom i stimulativnom okruženju;
  • rad u stabilnom radnom okruženju;
  • mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme;

Biće pozivani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Vozač teretnog vozila – kamiona   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola