(više izvršilaca)

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva u zavarivanju MIG i MAG postukom, prednost imaju kandidati sa sertifikatom
  • Poznavanje čitanja tehničke dokumentacije

Opis posla:

  • Izvođenje svih zavarivačkih radova u okviru kompanije, priprema za zavarivanje i zavarivanje na poluproizvodima i gotovim proizvodima
  • Zavarivanje MIG i MAG postupkom (čelik, nerđajući čelik i aluminijum)
  • Kontrola parametara zavarivanja u toku zavarivanja prema WPS-u
  • Kontrola i ispitivanje pre zavarivanja (identitet osnovnog materijala prema konstrukcionoj dokumentaciji, identitet dodatnog materijala prema WPS-u)
  • Odgovoran za procesnu kontrolu tokom zavarivanja, kao i vizuelnu i dimenzionu nakon zavarivanja
  • Odgovoran za pravilno korišćenje i upotrebu aparata i opreme za zavarivanje

Šta vam nudimo:

  • Priliku za lični razvoj i usavršavanje u zavarivanju kao i sertifikovanje zavarivača
  • Obezbeđen prevoz do mesta rada sa odredjenih lokacija - Novi Beograd, Zemun i Batajnica

Gradovi
Beograd
Zemun
Novi Beograd

Pozicije posla

Zavarivač   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola