Lokacija posla: Beograd - Leštane, Kružni put bb

Opis posla:

  • Rad na univerzalnim strugovima, glodalicama, rendisaljki na izradi i obradi elemenata za metalsku industriju
  • Vrši nadzor nad radom mašina i uređaja kao i uređaja za automasko upravljanje
  • Poštuje tehničke podatke, uputstva za rad i održavanje u cilju dobijanja proizvoda u skladu sa proizvodnom dokumentacijom
  • Redukuje količine otpada na minimum i odlaže na predviđeno mesto
  • Proverava ispravnost rada mašina, dopunjuje sirovinama, pravilno koristi rezne i ostale alate, podešava i prati parametre rada
  • Ispravno popunjava proizvodnu dokumentaciju, proizvodne etikete i listu održavanja
  • Obaveštava nadređene o svim pitanjima u toku radne smene
  • Obezdeđuje čišćenje mašine i održavanje radnog prostora

Uslovi:
  • Minimum SSS;
  • Prethodno iskustvo na sličnim pozicijama u metalskoj industriji
  • Razvijene komunikativne veštine, organizovanost i energičnost u radu;
  • Sposobnost za timski rad.
  • Spremnost na rad i drugih poslova u proizvodnji
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Uverenje da nije osuđivan

Nudimo:
  • Kvalitetnu obuku
  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogucnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodredeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Metalostrugar- metaloglodač   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme