Lokacija posla: Beograd - Leštane, Kružni put bb

Opis posla:
  • Rad u radionici na izradi bravarskih elemenata i konstrukcija
  • Rad na terenu montažni radovi
  • Održavanje mašina u pogonu po potrebi (podmazivanje, sitne popravke, zamena ulja, cišcenje mašine..)
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi

Uslovi:
  • Stručna sprema u navedenom zanimanju
  • Radno iskustvo od minimum dve godine na sličnim poslovima
  • Poznavanje zavarivanja rel i mig-mag postupkom
  • Poželjno poznavanje gasnog zavarivanja i rezanja, kao i zavarivanja tig postupkom (argon).
  • Spremnost na rad i drugih poslova u proizvodnji
  • Odgovornost i posvecenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Uverenje da nije osudivan

Nudimo:
  • Kvalitetnu obuku
  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Bravar - monter   3

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme