Opis posla:

  • Izrađuje ugovore, ponude, račune i drugo za potrebe komercijale
  • Dostavlja račune, ponude i dr.
  • Ažurira dokumentaciju iz oblasti komercijale
  • Vodi knjigu pošte za potrebe komercijale, ispunjava prateći list (prilikom prijema robe) i predaje stranci
  • Izdaje identifikacionu karticu i usmerava na istovar na terminalu
  • Izdaje otpremnicu prilikom preuzimanja robe i usmerava na lokaciju za utovar
  • Stara se o nabavci kancelarijskog materijala
  • Koordinira sa magacinom, odeljenjem računovodstva i odeljenjem operativne i tehničke pripreme proizvodnje i sa ostalim odeljenjima po potrebi
  • Izvršava rad u skladu sa zahtevima procesa rada u rokovima utvrđenim terminskim planom
  • Priprema dokumentaciju za carinu
  • Prati i aktivno učestvuje u realizaciji naplate dospelih potraživanja
  • Sređivanje i arhiviranje prodajne dokumentacije – računa i predračuna, avansnih računa, prijemnica i otpremnica
  • Praćenje stanja zaliha i prijema robe
  • Ažuriranje izveštaja
  • Slanje izveštaja u dogovoru sa rukovodiocem prodaje
  • Merenje težina na prijemu preko 1000 kg
  • Izdavanje prijemnice i otpremnice strankama
  • Briga o ažurnosti i arhiviranju dokumentacije
  • Tekuće praćenje svih propisa, koji su potrebni za realizaciju sklopljenih ugovora i naloga (carinski, devizni, transportni, finansijski

Nudimo:

  • redovnu i stimulativnu zaradu;
  • bonuse u skladu sa rezultatima rada;
  • bonuse u skladu sa sistemom nagrađivanja na periodičnom nivou;
  • adekvatnu obuku, razvoj i mogućnost napredovanja;
  • prijatnu radnu atmosferu.

Očekujemo:

  • želju za timskim radom;
  • posedovanje želje za uspehom;
  • posvećenost;
  • motivaciju;
  • lojalnost.

Uslovi:

  • VI sss ekonomske struke
  • rad u Microsoft-u

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola