(M/Ž)

Opis posla:

  • Vrši manipulaciju sirovina prilikom prijema, otpreme i međupogonske manipulacije
  • Kontroliše ispravnost viljuškara, upozorava na bilo kakav nedostatak ili neispravnost istog.
  • Poštovanje BZR procesa kao i procedura i pravilnika koji važe na nivou firme.

Uslovi:

  • Neophodno prethodno radno iskustvo u vožnji viljuškara
  • SSS
  • Pedantnost, sistematičnost.
  • Organizovanost, poštovanje postavljenih rokova.
  • Sposobnost za rad individualno i u timu.

Šta nudimo:

  • Redovnu, sigurnu isplatu i prijavu na socijalno i penziono osiguranje
  • Rad u noćnoj smeni plaćen je 26% više
  • Naknada za prekovremeni rad
  • Naknada za prevoz
  • Mogućnost povećanja plate, u zavisnosti od kvaliteta rada i ocene supervizora
  • Rad u tri smene (prva 06:00 – 14:00; druga 14.00 – 22:00; treća 22:00 – 06:00)
  • Topli obrok organizovan u kompanijskoj kantini
  • Priliku za sticanje sertifikata i napredovanje

Gradovi
Beograd
Obrenovac

Pozicije posla

Viljuškarista   10

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Po ugovoru
Smene
  • I smena
  • II smena
  • III smena
Vrline
  • Istrajnost
  • Vredan
  • Organizovanost