Opis posla:

  • organizacija rada kompletnog sektora izvođenja (izvođenje radova na projektima sigurnosnih sistema I ”smart city” rešenja
  • izrada i praćenje kvartalnih, mesečnih, nedeljnih i dnevnih planova radionice i servisa
  • izrada plana potrebnih rezervnih delova i materijala
  • izrada periodičnih analiza postignutih rezultata usluga i podizanje kvaliteta usluga korisnicima
  • planiranje i praćenje putnih troškova, radnih sati i prateće opreme.
  • nadzor projekata koji su u toku
  • operativno rukovođenje, organizacija i praćenje rada servisne službe

Uslovi:

  • VI/VII stepen stručne spreme (VŠS/VSS) tehničkog usmerenja
  • radno iskustvo od najmanje 3 godina u oblasti montaže i održavanja sistema tehničke zaštite
  • obavezno je poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje engleskog jezika

Mi Vam nudimo:

  • odličnu platu, službeni automobil, bonuse, rad u profesionalnom kolektivu, dinamično radno okruženje, mogućnost ličnog usavršavanja, razvoja i napredovanja, sigurnu i redovnu zaradu.

Gradovi
Beograd

Tehnički direktor (direktor sektora izvođenja – montaža I održavanje sigurnosnih sistema)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Viša škola