Kratak opis posla:

  • organizuje raspored smena i vrši kontrola rada zaposlenih u maloprodajnim objektima
  • unos kalkulacija i vršenje kontrole ulazne i izlazne dokumentacije i slični administrativni poslovi
  • usluživanje i prodaja robe kupcima po potrebi
  • trebovanje robe i kontrola prijema
  • organizacija, nadzor i učestvovanje u pravilnom izlaganju robe u rafovima
  • kontrola rokova trajanja robe u objektima
  • redovni i vanredni popisi robe
  • rešavanje reklamacija kupaca
  • organizacija i realizacija obuke novih zaposlenih
  • predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje.

Radno iskustvo: minimum dve godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

Posebni uslovi:

  • poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • dobre organizacione i komunikacione sposobnosti
  • dobro funkcionisanje u timu
  • mesto stanovanja Novi Sad ili bliža okolina
  • minimum IV stepen SS

Nudimo Vam:

  • korektnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
  • mogućnost stalnog razvoja i napredovanja, kao i stimulativnih primanja

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Zamenik poslovođe (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola