Mesto zaposlenja: Šimanovci

(obezbeđen prevoz)

Opis posla:

  • Organizuje redosled aktivnosti pokrivenih WMS-om
  • Import lokacija, zona, artikala, barkodova, korisnika, prava korišćenja u WMS bazu
  • Izrađuje redovne i periodične izveštaje iz delokruga svoga rada
  • Proverava ispravnost prijemnica i naloga za komisioniranje
  • Dodeljuje zadatke za prijem robe magacionerima
  • Vrši potvrdu prijema robe
  • U dogovoru sa rukovodiocem magacina dodeljuje zadatke za komisioniranje u WMS-u a u skladu sa planom isporuke robe
  • Potvrđuje naloge za komisioniranje
  • Pruža podršku magacionerima u svakodnevnim aktivnostima na PDA uređajima
  • Obaveštava o eventualnim nepravilnostima i nefunkcionalnostima WMS-a
  • Daje ideje i predloge za unapređenje WMS-a
  • Aktivno učestvuje u popisu robe i odgovara za tačnost podataka u WMS-u pre i nakon popisa
  • Odgovara za tačnost podataka u WMS-u a vezanih za sve procese u magacinu pokrivene WMS-om

Uslovi:

  • Srednje obrazovanje
  • Poželjno iskustvo u WMS Symphony GOLD

Nudimo Vam:

  • Profesionalnu obuku, edukaciju i treninge
  • Razvoj karijere i mogućnost napredovanje
  • Obezbeđen kompanijski prevoz zaposlenih na liniji: Ustanička – Autokomanda – Sava Centar – Dobanovci – Šimanovci
  • Mesečna naknada za prevoz
  • Popusti i pogodnosti za zaposlene

Prijave slati na

office@logistar.rs

ili na broj telefona

065 599 0071

Gradovi
Beograd
Šimanovci

Pozicije posla

WMS administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola