Mesto zaposlenja: Šimanovci

(obezbeđen prevoz iz Beograda)

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa komitentima u cilju provere svih zahteva komitenta
  • Komunikacija sa aktuelnim komitentima u cilju provere kvaliteta logističkih usluga i merenje zadovoljstva komitenata
  • Koordinacija i pracenje ispunjenja ugovorenih zahteva između klijenata i operativnih sektora
  • Administrativna podrška za sve zahteve komitenata
  • Obrada informacija i podataka dobijenih od komitenata
  • Kompletno praćenje toka i realizacija zahteva
  • Izveštavanje o statusu svih aktuelnih zahteva
  • Priprema izvestaja o realizovanim aktivnostima
  • Pripremanje ponuda i odgovaranje na upite komitenata

Uslovi:

  • Diploma fakulteta - (poželjno sabraćajni fakultet)
  • Znanje engleskog jezika
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • Poželjno poznavanje procesa iz oblasti logistike
  • Odlične komunikacione i pregovaračke sposobnosti

Nudimo Vam:

  • Stručnu obuku uz mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja
  • Stimulativnu i redovnu zarada
  • Mesečnu naknadu za prevoz
  • Obezbeđen kompanijski prevoz zaposlenih na liniji: Ustanička – Autokomanda – Sava Centar – Dobanovci – Šimanovci
  • Popusti i pogodnosti za zaposlene

Prijave slati na

hr@logistar.rs

Gradovi
Šimanovci

Pozicije posla

Specijalista za odnose sa klijentima (m/ž)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Marketing i PR
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet