Opis posla:

  • Integracija Trimble sistema sa različitim poljoprivrednim mašinama i Precision Planting sistema sa sejalicama:
    • Elektro i hidraulične instalacije
    • Kalibracija sistema
    • Puštanje u rad
  • Održavanje obuka za korisnike
  • Pružanje tehničke podrške
  • Otklanjanje grešaka prijavljenih od strane korisnika
  • Stalno usavršavanje i učenje novih tehnologija

Uslovi rada:

  • Srednja tehnička škola IV stepen obrazovanja (poželjno elektrotehničke ili mašinske struke)
  • Veština u korišćenju alata
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za česta putovanja i terenski rad
  • Primamo kandidate sa i bez iskustva

Poželjna znanja i veštine:

  • Brzo učenje i spoznavanje novih tehnologija
  • Samostalnost u rešavanju problema, komunikativnost, kreativnost
  • Dobro poznavanje rada na računaru - Windows, MS Office
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje poljoprivredne mehanizacije za ratarstvo i povrtarstvo
  • Praktična iskustva sa servisiranjem mašina

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj firmi
  • Kontinuirano stručno usavršavanje, uz mogućnost profesionalnog napretka
  • Rad u mladom, prijatnom i profesionalnom timu uz dinamično radno okruženje
  • Stalni radni odnos, nakon probnog perioda
  • Redovna i stimulativna primanja

Napravite korak, iskoristite priliku i postanite i Vi deo našeg uspešnog tima!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar za instalacije i podršku (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Osnovna znanja i veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije;