rad sa robom u

niskom temperaturnom režimu i ambijentalnom režimu

Opis posla:

  • rad sa robom u rashlađenom i smrznutom temperaturnom režimu
  • razvrstavanje i skladištenje robe po temperaturnom režimu od +2°C do +4°C
  • razvrstavanje i skladištenje robe po temperaturnom režimu od +9°C do +13°C
  • razvrstavanje i skladištenje robe po temperaturnom režimu -18°C do -22°C koji dozvoljava rad u istom najviše 10 časova nedeljno
  • oslobađanje adekvatnog prostora za smeštaj i raspodelu robe koja pristiže
  • administrativni poslovi vezani za prijem i otpremu robe
  • štampanje otpremnica, rad i predaja zapisnika, lepljenje deklaracija
  • utvrđivanje i obaveštavanje nadređenih o oštećenjima pošiljaka, manjku ili višku robe
  • samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
  • upravljanje viljuškarom
  • briga o održavanju viljuškara
  • rad u ambijentalnom režimu na prijemu ,odvajanje robe po nalogu, ,nadzor utovara, pakovanja ,istovara i pretovara robe po datim dispozicijama
  • manipulacija robom u skladištu
  • održavanje higijene skladišne opreme I objekta
  • odgovornost za obezbeđivanje kvaliteta I kvantiteta robe u skladište
  • poštovanje I sprovođenje mera bezbednosti I zdravlja na radu I zaštite od požara I životne sredine
  • obavljanje drugih stručno operativnih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima po nalogu i u saradnji s pretpostavljenim

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno - osnovna škola
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poželjno poznavanje rada u programu WMS
  • poželjno da kandidat poseduje položen ispit za vozača viljuškara
  • odgovornost, pedantnost, samoinicijativnost, brzina
  • lice spremno za timski rad usmeren ka poštovanju politike kvaliteta i unapređenju profesionalne i lične odgovornosti

Uspešnim kandidatima nudimo:

  • redovnu mesečnu zaradu sa tendencijom rasta
  • novčane stimulacije/bonusi
  • mogućnost stalnog zaposlenja I napredovanja
  • mogućnost za dalje usavršavanje
  • rad u prijatnom i profesionalnom okruženju
  • adekvatnu obuku u skladu sa dodeljenim zaduženjima

Gradovi
Šimanovci

Pozicije posla

Viljuškarista - Skladištar (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Administracija
Obrazovanje
  • Osnovna škola