Beograd

Potrebni uslovi:

  • Diplomirani inženjer mašinske, građevinske, arhitektonske struke
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u pogonu za proizvodnju aluminijumskih konstrukcija i bravarije
  • Iskustvo u projektovanju aluminijumskih konstrukcija

Zaduženja:

  • Organizovanje procesa proizvodnje, na osnovu radioničke dokumentacije, odnosno delova za ugradnju u pogonu
  • Organizacija manipulacije materijalom i proizvedenim elementima
  • Planiranje potrebnih resursa procesa proizvodnje u materijalu, alatu i ljudstvu
  • U toku rada permanentno praćenje da li se radovi izvode prema crtežima i pravilima struke, i trenutno otklanjanje eventualnih nedostataka
  • Kontrola kvaliteta proizvoda
  • Kontrola ispunjenja normativa rada

Od Vas očekujemo:

  • Inženjerski pristup poslu
  • Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
  • Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština
  • Sposobnost dobre komunikacije sa ljudima

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada iznad tržišnih okvira
  • Mogućnost stalnog internog i eksternog usavršavanja

U procesu selekcije, kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovost, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef pogona aluminijumskih konstrukcija (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
  • Ekonomija i menadžment
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet