Beograd

Potrebni uslovi:

  • posedovanje licence 350 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
  • poželjno posedovanje licence 450 - Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
  • poznavanje rada u programima AutoCAD i MS Office, poželjno iskustvo u Revit – u

Zaduženja:

  • izrada projektne dokumentacije na osnovu dinamičkih planova, u skladu sa važećim propisima, tehničkim standardima, projektnim zadacima i procedurama kompanije
  • izrada idejnih rešenja, idejnog i glavnog projekta, projekta za izvođenje i projekata izvedenog stanja
  • izrada predmera i predračuna radova
  • optimizacija tehničkih rešenja

Od Vas očekujemo:

  • inženjerski pristup poslu
  • odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
  • spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada iznad tržišnih okvira
  • Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
  • Rad u vodećoj građevinskoj kompaniji na teritoriji Srbije
  • Učešće u najatraktivnijim projektima na tržištu
  • Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
  • Rad u pozitivnoj i timskoj atmosferi.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije, kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovost, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Odgovorni projektant elektroenergetskih radova (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola