Mesto rada Batajnica

Radno vreme:

  • Puno radno vreme

Vrsta zaposlenja:

  • Stalni radni odnos

Stručna sprema:

  • SSS

Opis posla:

  • Izrada delova alata za avione Erbasa i mlazne motore Rols Rojsa uz pomoć CNC mašine.

Uslovi rada:

  • SSS

Radno iskustvo:

  • Poželjno, ali nije od presudnog značaja.
  •  Iskustvo rada na klasičnim ili CNC mašinama za obradu metala predstavlja prednost.
  • Dodatnu prednost predstavlja poznavanje mašine Maho.

Profil kandidata:

  • Odgovoran
  • Vredan
  • Profesionalan radnik

Poslodavac nudi:

  • Preobuku na CNC za kandidate koji imaju iskustva samo na klasičnim mašinama
  • Rad na prestižnim međunarodnim projektima
  • Rad na savremenoj i održavanoj opremi

Prednosti:

  • Dobra veza sa gradskim saobraćajem, autobusima i Beovozom
  • Ne bavimo se serijskom proizvodnjom
  • Radionice su opremljene centralnim grejanjem i klima uređajima
  • Daj svoj doprinos razvoju srpske kompanije – Igraj za Srbiju

Napomena

Bliže informacije i prijave pozivom na broj:

011/ 4075 140

Prijave slati na mail:

posaoprijava11@gmail.com

poslovi@aero.konelek.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas traje 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater na CNC mašini za obradu metala   2

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola