Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za organizaciju radova na gradilištu
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije, građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Trebovanje materijala, kontrola utroška materijala i sagledavanje troškova
  • Kontrolisanje kvaliteta izvedenih radova, materijala koji se ugrađuju, rada i discipline na gradilištu
  • Pronalaženje najboljih tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima investitora
  • Praćenje izvođenja radova u skladu sa dinamičkim planom i preduzimanje neophodnih korektivnih mera u slučaju odstupanja od plana
  • Neposredna komunikacija sa investitorima i nadzornim organima
  • Sprovođenje mera za BZR i poštovanje zakonskih propisa
  • Unošenje svih izmena u projekat nastalih u toku izvođenja radova
  • Priprema tehničke i atestne dokumentacije ugrađene opreme i učestvovanje u primopredaji objekta
  • Izveštavanje nadređenih o svim bitnim aktivnostima

Uslovi:

  • Završen Elektrotehnički fakultet ili Viša elektrotehnička škola energetskog smera
  • Radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta
  • Poželjno posedovanje licenci (350, 450, 351, 451)
  • Poznavanje rada na računaru MS office paket, Auto Cad, MS Project
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odlične organizacione i komunikacione veštine
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Profil kandidata:

  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza
  • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama
  • Razvijene komunikacione veštine
  • Visoka motivisanost i predanost radu
  • Spremnost za rad na terenu

Nudimo:

  • Rad na izazovnim projektima
  • Rad u uspešnom kolektivu
  • Adekvatnu zaradu

Nakon isteka probnog rada, radni odnos se zasniva na neodređeno vreme.

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem:

posao@kbv.rs

Rok za konkurisanje: 30.10.2021. god.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer gradilišta   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet