Opis posla:

  • Održavanje i unapređenje saradnje sa proizvođačima i dobavljačima
  • Planiranje i kontrola troškova u segmentu ugostiteljstva
  • Učestvovanje u marketinškim aktivnostima koje imaju za cilj promociju ugostiteljskih usluga
  • Unapređenje usluge u objektima putem kontinuirane edukacije zaposlenih
  • Redovan obilazak poslovnog objekata i konstantno angažovanje na unapređenju poslovanja

Uslovi:

  • Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • Prednost je poznavanje programa za ugostiteljstvo
  • Svestranost, pravednost, liderstvo, odgovornost, izvrsnost i istrajnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Obezbeđujemo:

  • Rad u timu profesionalaca sa dugogodišnjim iskustvom
  • Izazovno i podsticajno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja u okviru kompanije
  • Stalan i stabilan posao

Odgovornosti:

  • Planiranje, organizacija, koordinacija i kontrola
  • Posao menadžera kafe/restorana veoma je kompleksan i sastoji se od višestrukih zaduženja i odgovornosti
  • Menadžer kafe/restorana zadužen je za organizaciju i koordinaciju rada svih zaposlenih, kao i kontrolu njihovog učinka
  • Vodi računa o nabavci neophodnih dobara i kontroliše prodaju i promet
  • Drži na oku sve segmente poslovanja i svojim znanjima i radom utiče na njihovo poboljšanje

Ako se pronalazite u gore navedenim segmentima i spremni ste da preuzmete odgovornost za obavljanje određenih poslova, a pri tome posedujete gore navedena znanja i veštine, slobodno nam se obratite u elektronskoj formi vašim zahtevom za zaposlenje.

Prijave na mejl:

marija@katrinvk.com

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Menadžer kafe restorana (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola