Potreban broj izvršilaca - 1

Mesto rada - Beočin

Opis posla:

  • Učestvovanje u izradi bilansa
  • Učestvovanje u obračunu PDV-a
  • Poznavanje pogonskog knjigovodstva
  • Knjiženje izvoda i blagajne
  • Učestvovanje u izrada završnog računa i obračun poreza na dobit
  • Obračun domaćih i službenih putovanja u inostranstvo i obračun utroška goriva
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih domaćih i ino faktura, usaglašavanje stanja sa dobavljačima
  • Knjiženje osnovnih sredstava i sitnog invetara

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Rad na računaru, poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Obavezno iskustvo na sličnim poslovima, minimum 5 godina

Zaposlenom nudimo:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Obezbeđen prevoz do firme

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtevane uslove iz konkursa, svoj CV možete proslediti elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Zahvaljujemo se na razumevanju.

Rok za konkurisanje je 01.12.2022. godine

Gradovi
Beočin

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola