Beograd (Višnjička 130- Karaburma)

više izvršilaca

Opis posla:

  • Prijem, skladištenje i pozicioniranje robe u magacinu
  • Odvajanje robe po nalozima za kupce
  • Kontrola naloga i izdavanje robe
  • Utovar i istovar robe
  • Kvantitativna i kvalitativna kontrola robe
  • Uređenje i briga o zatvorenom i otvorenom magacinskom prostoru
  • Pravilno rukovanje inventarom i opremom

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema - III stepen
  • Poželjno poznavanje upravljanja viljuškarom

Od budućih kolega očekujemo:

  • Visok nivo odgovornosti
  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka
  • Sposobnost brze implementacije novih ideja
  • Energičnost, timski rad

Nudimo:

  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja
  • Jubilarne nagrade za lojalnost
  • Novogodišnje proslave
  • Dodatni dani godišnjeg odmora na osnovu godina radnog staža
  • Team building aktivnosti
  • Kartica za popuste u svim prodajnim objektima grupacije (ComputerLand, Mi store, Future Store)
  • Privatno zdravstveno osiguranje zaposlenih
  • Privatno penziono osiguranje zaposlenih
  • paketiće za mališane i poklon vaučer za rođenje deteta
  • Slobodan dan za polazak deteta u prvi razred i dr.

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume konkursa, molimo Vas da svoj CV, poželjno sa slikom, pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola