1 izvršilac

Beograd

Zahtevana stručna sprema:

  • IV, bez obzira na stručnu oblast, ili
  • Visoko obrazovanje na osnovnim akademskim studijama (180 ESPB), osnovnim strukovnim studijama, studijama u trajanju do 3 godine, bez obzira na stručnu oblast

Opis posla:

Tehničar realizuje poslove Službe tehničke podrške, i to:

  • obavlja svakodnevnu neposrednu komunikaciju s korisnicima (telefonom ili po potrebi odlaskom na lice mesta),
  • pruža tehničke savete u vezi sa instalacijom i funkcionisanjem elektronskih izdanja,
  • vrši registraciju odnosno aktivaciju izdanja,
  • pruža tehničku podršku korisnicima koji su u godišnjoj pretplati: pomoć oko instalacije i registracije veb-naloga,
  • registruje elektronska izdanja telefonom ili mejlom novim korisnicima i obnavlja pretplatu postojećim,
  • umnožava DVD dopune za korisnike i priprema za štampu DVD,
  • štampa DVD dopune izdanja za korisnike,
  • kontaktira sa velikim korisnicima u cilju provere ispravnosti rada elektronskih izdanja,
  • asistira pri zameni hardvera na računarima u lokalnoj mreži,
  • radi na pakovanju i slanju DVD dopuna, kao i svih dopisa i akcija koje se šalju poštom.

Uslovi:

  • obavezno dokazano radno iskustvo na poslovima tehničke podrške (inženjer za podršku na radnoj površini, tehničar informatičke službe ili sl.),
  • iskustvo u radu sa Windows/Linux/Mac OS okruženjima,
  • dobro poznavanje računarskih sistema, mobilnih uređaja, video-projektora i drugih tehničkih proizvoda slične prirode,
  • sposobnost za samostalno definisanje problema i rešavanje istih u najkraćem roku,
  • staloženost pri obavljanju posla, izražena komunikativnost, želja i sposobnost da se pretplatnicima pruža pomoć u instalaciji i korišćenju elektronskih izdanja, jer će neukim pretplatnicima biti oslonac za rešavanje eventualnih nedoumica i problema,
  • sposobnost za rešavanje problema na mreži, konfiguraciju operativnih sistema i korišćenje veze na udaljenoj radnoj površini za pružanje trenutne podrške,
  • iskustvo u korišćenju aplikacija za e-poštu da bi klijentima brzo odgovarao na jednostavna IT pitanja,
  • iskustvo u brzom i tačnom komuniciranju s pretplatnicima pisanim putem (mejlom) i usmeno (telefonski).

Biografije kandidata koji ne ispunjavaju potrebna znanja i iskustva neće biti razmatrane.

Prijave slati isključivo na imejl:

konkurs@ingpro.rs

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar u tehničkoj podršci (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • IT
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola