Školska sprema i kvalifikacije:

  •  VS/VSS elektronika-elektrotehnika-PMF
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno znanje engleskog jezika

Posebni uslovi:

  • .NET (C#, VB.NET, ASPNET, Windows Forms, web-services)
  •  DBMS (MySql, MS SQL)
  • osnovno poznavanje web tehnologija
  • sposobnost kandidata da radi samostalno ali i kao timski igrač
  • sposobnost kandidata da razume tehničke specifikacije kao i potrebe klijenata
  • izuzetna posvecenost detaljima
  • fleksibilnost i spremnost za prihvatanje promena
  • 1 godina radnog iskustva

Opis poslova:

  • projektovanje, razvoj i izrada aplikativnog software-a
  • održavanje i unapredjene postojećih aplikacija
  • prilagođavanje postojećih aplikacija potrebama korisnika
  • dizajn i administracija baza podataka
  • aktivno učešće u planiranju novih projekata

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Stimulativne zarade
  • Različite moduse zapošljavanja
  • Rad u modernom poslovnom prostoru
  • Fleksibilno radno vreme

Radne biografije poslati na e-mail adresu: konkurs@infotech.rs

Samo kandidati koji zadovoljavaju uslove konkursa biće kontaktirani.

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Junior SW developer   1

Kategorije
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Viša škola