Za obavljanje posla odgovara:

  • Rukovodiocu službe opštih poslova

Stepen i vrsta stručne spreme:

  • SSS bez obzira na smer

Radno iskustvo:

  • 3 godine radnog iskustva na istim poslovima

Ostali uslovi:

  • poznavanje rada na računaru, vozačka dozvola "B" i "C" kategorije

Opis poslova Vozača motornog vozila:

  • Obavlja poslove vozača generalnog direktora
  • Po potrebi i odobrenju rukovodioca službe opštih poslova i uz saglasnost generalnog direktora obavlja poslove vozača menadžmenta privrednog društva
  • Obavlja i kurirske poslove gde se stara o blagovremenoj isporuci i dopremi službene pošte
  • Stara se o ispravnosti motornog vozila, održava njegovu čistoću i samostalno otklanja sitne neispravnosti;
  • Vodi evidenciju korišćenja motornog vozila koje mu je povereno na upravljanje i stara se o blagovremenom servisiranju vozila;
  • Vodi brigu o stalnoj snabdevenosti vozila sa gorivom;
  • Informiše rukovodioca službe o svom radu
  • Ostali poslovi po potrebi i nalogu rukovodioca službe.

NUDIMO

  • Stalni radni odnos
  • Fiksnu platu
  • Dinamično i motivišuće radno okruženje
  • Kontinuirano profesionalno učenje i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.na adresu

hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vožac motornog vozila   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola