70 izvršilaca na području Beograda i okoline,

30 izvršilaca na području Smedereva i okoline,

30 izvršilaca na području Kraljeva I okoline,

Opis posla:

  • Obezbeđenje objekata u smenskom radu
  • Čuvanje objekata, postrojenja i imovine
  • Onemogućavanje pristupa neovlašćenim licima u objekte i prostorije
  • Sprovođenje mera kojima se obezbeđuje nesmetano obavljanje rada
  • Otkrivanje i sprečavanje pojava koje mogu ugroziti bezbednost imovine i ljudi

Od kandidata/kandidatkinja očekujemo:

  • Minimum III stepen obrazovanja
  • Aktivan rad u oblasti obezbeđenja objekata
  • Pouzdanost, dinamičnost i odgovornost
  • Uredna krivična evidencija
  • Da je kandidat psihofizički sposoban za obavljanje navedenog posla, a po odredbama Zakona o privatnom obezbeđenju

Veštine i osobine:

  • Visok nivo odgovornosti prema poslu i aktivan pristup dužnostima
  • Profesionalizam i predanost u poslu
  • Pozeljan je stručni ispit iz oblasti protiv-požarne zaštite
  • Obavezno da poseduje licencu za vršenje poslova fizičko-tehničke zaštite sa ili bez oružja (LF2 ili LF1).

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd
Kraljevo
Smederevo

Pozicije posla

Službenik fizičko-tehničke zaštite   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola