1 izvršilac

mesto rada:Beograd

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Poznavanje rada na računaru ( MS Office, Internet );
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:

  • visok stepen odgovornosti;
  • sistematičan i analitičan pristup poslu;
  • visoko razvijena sposobnost planiranja, organizacije i brzog zaključivanja;
  • sposobnost dobre poslovne komunikacije;
  • sposobnost rada u timu;
  • usmerenost na rezultate;
  • sposobnost rada pod pritiskom;

Opis poslova Rukovodioca službe logistike

  • Planiranje, organizovanje i kontrola celokupnog rada službe logistike;
  • Organizovanje i kontrola skladištenja i čuvanja materijalnih sredstava;
  • Planiranje, organizovanje i staranje o nesmetanom funckionisanju celokupnog voznog parka privrednog društva (prednost e imati kandidati sa iskustvom u održavanju voznog parka od najmanje 100 vozila );
  • Uredno i ažurno vođenje dokumetacije vezane za vozila i vozni park;
  • Planiranje, organizacija i koordinacija aktivnosti vezanih za vozni park sa ciljem efikasnog pružanja usluga voznog parka;
  • Redovno izveštavanje o stanju i potrebama voznog parka;
  • Predlaganje i priprema svih procedura, izrada plana održavanja vozila i optimalizacija kapaciteta i dostupnosti vozila;
  • Predlaganje i učešće u izradi plana nabavke vozila, opreme, rezervnih delova;
  • Kontrola troškova vezana za vozni park;
  • Odgovornost za funkcionalnost i odgovarajuće stanje voznog parka u skladu sa propisima o bezbednosti i ispravnosti vozila;
  • Odgovornost za aktivnosti ugovaranja servisnih usluga;
  • Organizovanje i kontrola aktivnosti vezanih za registraciju i osiguranje vozila u vlasništvu privrednog društva;
  • Organizovanje povremenih kontrola tehničke ispravnosti motornih vozila;
  • Organizovanje i kontrola procesa snabdevanja gorivom i drugim sredstvima, neophodnim za pravilnu eksploataciju motornih vozila;
  • Održavanje redovnih kontakata za predstavnicima ovlašćenih servisa kako bi redovni servisi i vanredne popravke bile izvršene u najkraćem roku;
  • Predlaganje i vršenje nabavke materijalnih sredstava na tržištu;
  • Organizovanje i izrada godišnjeg plana materijalnih sredstava;

NUDIMO:

  • rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja
  • rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruzenju
  • redovnu isplatu zarada

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem na adresu hr@inexsg.rs

Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac službe logistike   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola