Radno mesto u Novom Sadu

Opis posla:

  • Rad se obavlja u sedištu firme u odeljenju pakovanja gotovih proizvoda
  • Vrše se poslovi dopremanja kolica sa pripremljenom robom za pakovanje, dopremanje i priprema čistih gajbi, repromaterijala i slično
  • Priprema proizvoda za pakovanje
  • Ulaganje proizvoda u odgovarajuću ambalažu za vakumiranje, vaganje i etiketiranje upakovanih proizvoda, slaganje u gajbe i odnošenje u hladnu komoru i drugi srodni poslovi.

Uslovi za kandidata:

  • III ili IV stepen stručne spreme – trgovačkog ili srodnog smera
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – prednost
  • Mesto boravišta u Novom Sadu ili bližoj okolini
  • Fizička spremnost i brzina

Nudimo Vam:

  • Rad u timskom okruženju
  • Siguran posao, dugoročno zaposlenje, redovna primanja, stimulacije za redovnu prisutnost
  • Rad isključivo u prvoj smeni, obezbeđen topli obrok, radna uniforma
  • Mogućnost napredovanja

Očekujemo od Vas:

  • Da ste orijentisani na rezultate i posvećeni svom poslu
  • Da volite timski rad, da ste tolerantni i komunikativni

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

*Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste isključivo u svrhu regrutacije i selekcije za otvorena radna mesta u IM Matijević doo. Svi podaci tretiraće se kao povrerljivi i neće biti dostupni trećim licima.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Radnik/ca na pakovanju (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola