Mesto rada: Novi Sad

Uslovi za kandidata:

  • Poželjno je prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • I, II, III ili IV stepen stručne spreme
  • Timski rad, odgovornost, inicijativa

Opis posla:

  • priprema kuter i mikrokuter za rad, kontroliše njihovu ispravnost i čistoću, a po završetku rada rasklapa potrebne delove mašine radi njihovog pranja i procenjuje da li je potrebno menjati sečiva na mašinama
  • dužan je da precizno koristi pripremljene sirovine i začine, da kontroliše i koriguje temperature mase u kuteru i mikrokuteru, te da obavlja proizvodnju u skladu sa nalogom odgovornog tehnologa
  • dužan je da vidno označi naziv proizvoda na masi koju izbaci iz kutera ili mikrokutera, da vodi računa o zalihama onih aditiva koje svakodnevno koristi
  • dužan je da se stalno usavršava i prilagođava uvođenju inovacija u proces proizvodnje
  • dužan je da se ponaša u skladu sa pravilima propisanim za rad u prehrambenoj industriji, koristi uredno propisanu odeću kao i da se stara o čistoći u odeljenju

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u jednoj od najstabilnijih i najbrže rastućih kompanija
  • Siguran posao, rad u prvoj smeni, obezbeđen topli obrok, stimulacije
  • Mogućnost napredovanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Kuter majstor   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola