Beograd-Umka

Opis posla:

  • Vrši poslove održavanja i čišćenja svih prostorija Društva
  • Stara se da sve prostorije budu blagovremeno očišćene i provetrene
  • Stara se da sva dokumentacija zatečena na radnim stolovima ostane u stanju kako je zatečena
  • Obaveštava rukovodioca Odeljenja ukoliko zapazi da su pojedina radna mesta ili radni prostori neopravdano neuredni ili zapušteni
  • Obaveštava rukovodioca o oštećenjima pojedinih sredstava ili instalacija
  • Zadužuje opremu i sredstva za održavanje i racionalno ih koristi

Uslovi za kandidate:

  • Osnovna škola
  • Opšta zdravstvena sposobnost
  • Pedantnost, preciznost i organizovanost
  • Poznavanje sredstava za higijenu i način održavanja pojedinih površina (drvenih, staklenih, keramičkih, kancelarijske opreme i sl.)

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom, perspektivnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu, profesionalne izazove, odgovoran posao
  • Mogućnost dugoročnog i stabilnog zaposlenja

Napomena:

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Podaci dobijeni putem poslatog CV-a biće korišćeni isključivo u svrhu samog oglasa.

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Spremač/ica   1

Kategorije
  • Ostalo