Mesto zaposlenja: Grey hotel, Kopaonik bb, Kopaonik

Opis posla:

  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja
  • Koordinacija i saradnja sa rukovodiocima drugih sektora
  • Izdaje naloge za čišćenje soba
  • U slučaju kvarova u sobama odmah obaveštava recepciju hotela i tehničku službu
  • U slučaju loma i nedostataka hotelskog inventara odmah obaveštava recepciju hotela
  • Odgovoran je za čistoću soba i javnih prostora u objektu
  • Kontroliše i menja statuse soba
  • Dodela zadataka zaposlenima i provera njihovog dnevnog učinka
  • Kontroliše na dnevnom nivou rad i poslovanje u okviru sektora domaćinstva
  • Vrši konstantan nadzor higijene radnog prostora
  • Odgovara na žalbe gostiju
  • Prati utrošak sredstava za održavanje higijene
  • Prati utrošak potrošnog materijala
  • Kontroliše mini bar, vodi evidenciju o rokovima trajanja hrane i piće u mini baru i potrošnji istih
  • Obavlja mesečni popis potrošnog materijala za ličnu higijenu u sobama i hemijskih sredstava, neophodnih za održavanje higijene u okviru Odeljenja domaćinstva

Uslovi

  • II ili III stepen stručne spreme
  • Poželjno prethodno iskustvo
  • Poželjno osnovno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Rad u hotelu visoke kategorije
  • Priliku za stručnim usavršavanjem
  • Prijatno okruženje
  • Sezonski rad u trajanju od 4 meseca i mogućnost stalnog zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj I uniforma
  • Dva obroka u toku smene
  • Redovna mesečna primanja
  • Puno radno vreme
  • Prijava radnog odnosa

Profil kandidata:

  • Pedantnost, marljivost, odgovornost, ljubaznost, pristojan izgled

Prijave slati na:

cv@greyhotel.rs

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Supervizor domaćinstva (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Osnovna škola