Radna zaduženja:

  • Administrativni poslovi u kancelariji
  • Poslovi nabavke, komunikacija sa dobavljačima, prijem i obrada ulaznih računa
  • Prijem i obrada porudžbina, izrada pronuda i faktura, komunikacija sa kupcima
  • Prikupljanje, pripremanje i slanje dokumentacije za knjigovodstvenu agenciju
  • Komunikacija sa inostranim partnerima

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo u sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje engleskog jezika, pisanje i govor
  • Dobro poznavanje rada na računaru

Profil kandidata:

  • Timski orijentisan
  • Pouzdan, odgovoran, savestan, precizan, diskretan, vredan
  • Analitičan sa pažnjom na detalje
  • Sposoban i spreman za rad pod pritiskom kratkih rokova
  • Komunikativan, ljubazan, strpljiv

Prijave slati na e-mail adresu:

office@grandhoreca.rs

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Administrativni radnik/ca – Office manager   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola