Opis posla:

  • Organizacija zaposlenih i raspoređivanje naloga za proizvodnju/prodaju/nabavku.
  • Organizacija prevoza materijala svega ostalog potrebnog za funkcionisanje firme.
  • Precizno koordinisanje svih sektora firme - prodaja/priprema/nabavka/pakovanje/transport...
  • Precizno davanje rokova izrade sektoru prodaje.
  • Davanje terminskih planova, sinhronizacija operacija,
  • Izrada dnevnih izveštaja o kontroli kvaliteta
  • Precizno davanje informacija svim kooperantima u cilju smanjenja troškova i boljeg iskorišćenja resursa firme (ljudskih i materijalnih)
  • Održavanje kontakata sa postojećim kupcima/dobavljačima, praćenje kvaliteta u istim, povećanje produktivnosti i nalaženje novih saradnika.
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu poslodavca Nadzor i formiranje dokumenata za ulaz/izlaz robe, delova, poluproizvoda, materijala, gotovih proizvoda.

Uslovi za kandidate:

  • Ekonomista, mašinski inženjer (poznavanje procesa i organizacije poslovanja)
  • Radno iskustvo minimum 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Mogućnost rada subotom
  • Poznavanje rada na računaru (napredniji nivo i Office paket, ERP)

Mi nudimo:

  • Mogućnost ugovora za stalni radni odnos
  • Dobra plata
  • Redovna primanja

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani

+381637773676

Gradovi
Aleksandrovac
Brus
Kruševac
Trstenik

Pozicije posla

Organizator-Menadžer proizvodnje   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Vrline
  • Smirenost
  • Kreativnost
  • Pamćenje
  • Komunikativnost
  • Brzina
  • Vredan
  • Organizovanost
Osnovna znanja i veštine
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji
Specijalna znanja i veštine
  • Čitanje crteža i šema