Regioni: Sremska Mitrovica, Bačka Topola, Novi Sad, Kragujevac, Čačak, Kraljevo, Jagodina

Odgovornost i zaduženja:

  • Upravljanje, organizacija, kontrola i unapređenje rada maloprodajnih objekata u regiji
  • Izrada izveštaja i analiza vezanih za poslovanje maloprodajnih objekata u regiji
  • Kontrola i implementacija primene svih internih i eksternih pravila, procedura i uputstava kojima su definisani standardi poslovanja u maloprodajnom objektu
  • Realizacija uputa i instrukcija o poslovanju i uvođenju novih poslovnih standarda
  • Kontinuirano praćenje konkurencije i kretanja na tržištu
  • Izveštavanje i davanje predloga za poboljšanje poslovanja maloprodajnih objekata u regiji
  • Obuka i unapređenje znanja zaposlenih u maloprodajnim objektima u regiji
  • Kontrola realizacije otvaranja novih i preuređenja postojećih maloprodajnih objekata

Uslovi:

  • VI i VII stručne spreme
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji u FMCG
  • Poznavanje rada na računaru – MS Office
  • Dobre organizacione, analitičke sposobnosti i spremnost za preuzimanje odgovornosti
  • Dobra lična organizacija, kao i organizacija tima
  • Razvijene veštine komunikacije i motivisanje zaposlenih
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Nudimo:

  • Službeno vozilo
  • Fiksna zarada i stimulativni bonus u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • „Kasica brojalica“ sa pogodnostima prilikom kupovine u našim maloprodajnim objektima
  • Rad u kompaniji koja konstantno raste
  • Stručno usavršavanje kroz edukacije i obuke i mogućnost profesionalnog napredovanja.

Ukoliko Vam odgovaraju gore precizirani uslovi i ako prepoznajete sebe na navedenoj poziciji popunite prijavu preko našeg sajta:

www.gomex.rs (odeljak za posao).

Tel. Službe ljudskih resursa:

062/247-138

Gradovi
Kragujevac
Kraljevo
Jagodina
Čačak
Bačka Topola
Novi Sad
Sremska Mitrovica

Pozicije posla

Regionalni menadžer maloprodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola