za regionalne centreKruševac, Jagodina, Smederevska Palanka, Svilajnac i Velika Plana

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema
  • Tri godine radnog iskustva u FMCG
  • Analitičke sposobnosti
  • Sposobnost organizacije i planiranja
  • Vozačka dovola B kategorija, aktivan vozač
  • Rad na računaru MS office(Word,Excel, Internet)

Odgovornost i zaduženja:

  • Nadgledanje/kontrola rada maloprodajnih objekata i izrada predloga za unapređenje prodaje
  • Odgovornost za realizaciju postavljenih zadataka i ciljeva
  • Obuka i profesionalno usavršavanje zaposlenih u maloprodajnim objektima za koje je odgovoran
  • Kontrola primene internih i eksternih propisa koji regulišu rad maloprodajnih objekata
  • Praćenje rada konkurencije, analiza tržišta

Nudimo:

  • Fiksna zarada + bonusi (mesečni) za ostvarenje zacrtanih ciljeva
  • Usavršavanje i napredovanje
  • Dinamično radno okruženje

Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju gore precizirane uslove treba da pošalju svoju biografiju na

www.gomex.rs

(odeljak za posao) gde će popuniti prijavu za posao i poslati elektronski. Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Velika Plana
Kruševac
Jagodina
Svilajnac
Smederevska Palanka

Pozicije posla

Regionalni menadžer maloprodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Viša škola