U Beogradu u maloprodajnim objektima

Vojvode Skopljanca br.4 (Dušanovačka pijaca)

Preševska br.21

Bulevar JNA br.133 (Jajinci)

Mi nudimo:

  • Zaradu 71.000 – 76.000 din.
  • Plus plaćene putne troškove
  • Bonuse na ime dobrih rezultata poslovanja i do 14.000 din. mesečno
  • Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad ukoliko postoji potreba i vi to želite
  • Popuste za zaposlene u našim prodavnicama
  • Rad u dinamičnom okruženju i podršku našeg profesionalnog tima
  • Mogućnost obuke, profesionalnog razvoja i napredovanja

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola internog i eksternog snadbevanja objekta robom (trebovanje robe za potrebe MPO, kontrola nabavke, prijema i skladištenja robe, učestvovanje u pripremi i popisu u objektu)
  • Ažurno vođenje obavezne dokumentacije
  • Razvijanje dobrih međuljudskih odnosa u kolektivu
  • Učestvovanje u pronalaženju optimalnog rešenja za probleme potrošača
  • Učestvovanje i pomoć zaposlenima u izvršavanju radnih zadataka (rad na kasi, provera rokova, prijem i izlaganje robe, kontrola izloženosti robe u objektu)

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, Internet
  • Izražene organizacione sposobnosti i spremnost za rad u timu

Popuni prijavu na www.gomex.rs (odeljak za posao).

Rok za podnošenje prijava je do popune.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Tel. službe ljudskih resursa:

062/247-316

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola