Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola internog i eksternog snadbevanja objekta robom (trebovanje robe za potrebe MPO, kontrola nabavke, prijema i skladištenja robe, učestvovanje u pripremi i popisu u objektu)
  • Ažurno vođenje obavezne dokumentacije
  • Razvijanje dobrih međuljudskih odnosa u kolektivu
  • Učestvovanje u pronalaženju optimalnog rešenja za probleme potrošača
  • Učestvovanje i pomoć zaposlenima u izvršavanju radnih zadataka (rad na kasi, provera rokova, prijem i izlaganje robe, kontrola izloženosti robe u objektu).

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, Internet
  • Izražene organizacione sposobnosti i spremnost za rad u timu.

Mi nudimo:

  • Popuste za zaposlene u našim prodavnicama
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja.

Popuni prijavu na www.gomex.rs (odeljak za posao).

Rok za podnošenje prijava je do popune.

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Tel. službe ljudskih resursa:

062/601-128

Gradovi
Beograd
Zemun
Mladenovac
Obrenovac
Čukarica
Veliko Gradište
Kragujevac
Kruševac
Leskovac
Loznica
Niš
Požarevac
Jagodina
Svilajnac
Trstenik
Čačak
Šabac
Lapovo
Alibunar
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bački Petrovac
Zrenjanin
Kovačica
Kovin
Mali Iđoš
Novi Sad
Opovo
Odžaci
Pančevo
Ruma
Sombor
Sremska Mitrovica
Subotica
Šid
Lazarevac
Zlatibor
Bajmok

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola