Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola internog i eksternog snadbevanja objekta robom (trebovanje robe za potrebe MPO, kontrola nabavke, prijema i skladištenja robe, učestvovanje u pripremi i popisu u objektu)
  • Ažurno vođenje obavezne dokumentacije
  • Razvijanje dobrih međuljudskih odnosa u kolektivu
  • Učestvovanje u pronalaženju optimalnog rešenja za probleme potrošača
  • Učestvovanje i pomoć zaposlenima u izvršavanju radnih zadataka (rad na kasi, provera rokova, prijem i izlaganje robe, kontrola izloženosti robe u objektu).

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, Internet
  • Izražene organizacione sposobnosti i spremnost za rad u timu.

Mi nudimo:

  • Popuste za zaposlene u našim prodavnicama
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja.

Popuni prijavu na www.gomex.rs (odeljak za posao). Rok za podnošenje prijava je do popune. Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Tel. službe ljudskih resursa 062/247-316

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola