U Beogradu u novim maloprodajnim objektima

• Bul. Kralja Aleksandra br.444

• Preševska br.21

Mi nudimo:

  • Zaradu 67.000 – 72.000 din.
  • Plus plaćene putne troškove
  • Bonuse na ime dobrih rezultata poslovanja i do 14.000 din. mesečno
  • Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad ukoliko postoji potreba i Vi to želite
  • Popuste za zaposlene u našim prodavnicama
  • Rad u dinamičnom okruženju i podršku našeg profesionalnog tima
  • Mogućnost obuke, profesionalnog razvoja i napredovanja

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola internog i eksternog snadbevanja objekta robom (trebovanje robe za potrebe MPO, kontrola nabavke, prijema i skladištenja robe, učestvovanje u pripremi i popisu u objektu)
  • Ažurno vođenje obavezne dokumentacije
  • Razvijanje dobrih međuljudskih odnosa u kolektivu
  • Učestvovanje u pronalaženju optimalnog rešenja za probleme potrošača
  • Učestvovanje i pomoć zaposlenima u izvršavanju radnih zadataka (rad na kasi, provera rokova, prijem i izlaganje robe, kontrola izloženosti robe u objektu)

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, Internet
  • Izražene organizacione sposobnosti i spremnost za rad u timu

Svi zainteresovani koji ispunjavaju gore precizirane uslove treba da pošalju svoju biografiju na

www.gomex.rs

(odeljak za posao)

gde će popuniti prijavu.

Rok za podnošenje prijava je do popune. Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor.

Tel. službe ljudskih resursa

062/247-316

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola