Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada zaposlenih
  • Kontrola internog i eksternog snadbevanja objekta robom (trebovanje robe za potrebe MPO, kontrola nabavke, prijema i skladištenja robe, učestvovanje u pripremi i popisu u objektu)
  • Ažurno vođenje obavezne dokumentacije
  • Razvijanje dobrih međuljudskih odnosa u kolektivu
  • Učestvovanje u pronalaženju optimalnog rešenja za probleme potrošača
  • Učestvovanje i pomoć zaposlenima u izvršavanju radnih zadataka (rad na kasi, provera rokova, prijem i izlaganje robe, kontrola izloženosti robe u objektu).

Uslovi za kandidate:

  • SSS
  • Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, Internet
  • Izražene organizacione sposobnosti i spremnost za rad u timu.

Mi nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja.

Svi zainteresovani koji ispunjavaju gore precizirane uslove treba da pošalju svoju biografiju na:

www.gomex.rs

(odeljak za posao)

gde će popuniti prijavu za. Rok za podnošenje prijava je bdo popune.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Tel. službe ljudskih resursa:

066/858-46-26

Gradovi
Beograd
Zemun
Obrenovac
Čukarica
Kruševac
Lajkovac
Paraćin
Jagodina
Svilajnac
Ćuprija
Čačak
Šabac
Ada
Alibunar
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bački Petrovac
Zrenjanin
Kovačica
Kovin
Mali Iđoš
Novi Sad
Opovo
Odžaci
Pančevo
Ruma
Sombor
Sremska Mitrovica
Subotica
Čelarevo
Bajmok

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola