Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Radno iskustvo minimum 3 godine u struci
  • Posedovanje licence 450 i 451
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project i EPLAN)
  • Poželjno je znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zaduženja:

  • Tehnička priprema projekta
  • Organizovanje i praćenje realizacije projekata, saradnja sa investitorom i kooperantima
  • Definisanje i predlaganje tehničkih rešenja, nadzor i učestvovanje u izradi projektno-tehničke dokumentacije
  • Obezbeđivanje smernica za članove projektnog tima i timove na terenu
  • Optimizacija resursa
  • Procena potencijalnih rizika i sagledavanje poslova na globalnom nivou
  • Konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata, procene rezultata i prezentovanje izveštaja nadređenom rukovodiocu o progresu projekta

Od vas očekujemo:

  • Samostalanost u radu i timski duh
  • Preduzimljivost
  • Dobru organizaciju, posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost
  • Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Rad na neodređeno
  • Redovna mesečna zarada

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Elektroinženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet