Potrebne dve osobe

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Unapređenje prodajnih rezultata i širenje mreže u KA i TT kanalima;
  • Saradnja i obilazak postojećih i pronalaženje novih kupaca;
  • Izvršavanje poslova prodaje – direktna komunikacija sa kupcima, realizacija zahteva kupaca;
  • Logističke aktivnosti u prodaji i nabavci (preuzimanje od dobavljača / prijem robe, skladištenje robe u magacinu, evidencija, odvajanje robe za kupce, izdavanje robe kupcima, priprema potrebne dokumntacije/faktura);
  • Svakodnevni obilazak terena i kupaca, prema definisanim rutama kao i isporuka robe;
  • Vođenje računa o lagerima robe;
  • Vođenje evidencije o kupcima, prodaji, aktivnostima i rezultatima;
  • Odgovornost za realizaciju postavljenih ciljeva prodaje;
  • Rad na terenu;
  • Analiza prodaje;
  • Podnošenje izveštaja o ostvarenim rezultatima.

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS;
  • Radno iskustvo na sličnim i istim poslovima je neophodno (minimum 3 godine, a dodatna prednost je iskustvo u prehrambenoj industriji);
  • Komuniktivne veštine;
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket);
  • Sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu;
  • Posedovanje vozačke dozvole, B kategorija (aktivan vozač).

Nudimo Vam:

  • Kolegijalnu i timski kreiranu radnu atmosferu;
  • Mogućnost zasnivanje stalnog radnog odnosa;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Stimulativne uslove za rad i zaradu ( osnovna zarada+bonus koji zavisi od prodaje i naplate);
  • Ugovor o radu i redovnu platu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite nam elektronskim putem svoju prijavu sa radnom biografijom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Vreme selekcije kandidata: mesec dana

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   2

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana